Vaše názory – Hozzászólások

6 odpovedí na Vaše názory – Hozzászólások

 1. D. Horváthová povedal:

  Najlepšia stránka!!!! Konečne pravda!!!

 2. Barlet povedal:

  Presne tak!Konecne pravda!!!Len skoda ze stou pravdou nic nezmozeme!Este pred volbami za posobenie V.Galfi ,z hrdostou som rozparaval mojim znamym o nasom obci!Ale teraz sa len hanbym!Vsetko je zchatrale,a co sa znicit dalo to sa aj znicilo!Jedine co mi dava nadej je ze uz len dva roky do dalsich volieb,a dufam ze sa to zmeni!Otazka znie ci to este niekto chce a dokaze zmenit?!Kto vie kolko a ake dlhy sa este za tie zvysne roky nazbieraju!

  • admin povedal:

   Ďakujeme za komentár!
   V poslednom čase sme webovú stránku neaktualizovali z iných pracovných povinností.
   Nové články o prešlapoch a nekalých praktikách vedenia obce pripravujeme, ktoré v blízkej budúcnosti aj zverejníme.

 3. Bystré oko povedal:

  Nedávno som si všimol, že vedenie obce na čele so starostom umiestnili oproti vchodu do reformovaného kostola v Milhosti kameru. Kamera sleduje a sníma ľudí, ktorí chodia do kostola. Zarážajúce, a do neba volajúce je, že čo si dovolujú predstavitelia obce Milhosť, lebo ani počas hlbokej totality si to nedovolilo vtedajšie vedenie! Pítam sa, akým zámerom a cielom je to tam umiestnené? Nepáčí sa mi to, že v demokratickom štáte, kde je dovolené sloboné vieroviznanie niekto takým hrubým spôsobom porušuje ľudské práva!

 4. Ggooggo povedal:

  Majiteľ stránky A zopár hlupákov ešte leto neurobia ako jedna lastovička+++++++

  • admin povedal:

   Ste na veľkom omyle keď si myslíte, že naším cieľom je urobiť leto! Leto prišlo samo a ako prišlo tak aj odíde. Preto je tu najvyšší čas pre naše „slávne“ vedenie aby si to užilo. Netreba zabudnúť, že za letom príde zima. ČAS SA KRÁTI!!!!!!!!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *